İHE Minnak Bebe Bisküvisi – Şaka Gibi Ama Gerçek: İnanılmaz Kaliteli

Türkiye’de kaliteli gıda, kaliteli besin hele hele kaliteli abur cubur konusu ciddi bir sorun. Piyasada kaliteli atıştırmalık bulmak güç, az da olsa bulduklarınızsa tüketici açısından tüketimi sürdürülebilir fiyatlarda satılmıyor. Geçen gün TV’de izlerken denk gelince, İHE Minnak Bebe Bisküvisi’ne detaylı bakmak için bir tane aldım. Paketi incelediğimde gerçekten de gözlerime inanamadım çünkü bebe bisküvilerinin neredeyse olmazsa olmazı hâline gelen hızlı sindirilen invert şekerler kullanılmamıştı. Kaliteli yağ kullanılmıştı, malum, piyasadaki en büyük markalar bile palm yağını dayıyorken bunlar ayçiçek yağı kullanmışlar. Tereyağı da gerçekten vardı ve %6,4 gibi yüksek gibi yüksek bir oranda ürüne katılmıştı.

Böyle kaliteli bir ürünün fiyatı ise, 175 gr’lık paket için biçilen fiyat sadece 3 TL (Bu yazının yazıldığı 05 Mart 2021’deki fiyattır). Son iki yıldır ciddi enflasyon oluşmuşken bu fiyata bu kalite, gerçekten inanılmaz.

Bisküvinin tadı da oldukça güzel. Ancak hepsinden güzeli, besin kalitesi yüksek, güvenilir bir gıda üreticisinden, üstelik atıştırmalık olarak bu kadar ucuza bulabilmek… İstanbul Halk Ekmek’i alkışlıyorum ve bebe bisküvisi tüketen herkese gönül rahatlığıyla buna geçiş yapmalarını öneriyorum.

“İHE Minnak Bebe Bisküvisi – Şaka Gibi Ama Gerçek: İnanılmaz Kaliteli” üzerine 2 yorum

  1. İlşad bey merhaba, konuyla alakasız ama spinat extract ürününe ne oldu, artık üretilmiyor mu?

    1. Merhaba, Genrise üretiyordu ama siz deyince baktım ben de satışta göremedim. Bayadır da piyasalardan uzak kaldım ve telefonlarım da iki kere bozulunca pek çok numaram da silindi, arayıp soramıyorum da şu an 🙂 Demek ki satılmıyor artık. Genrise hususunu eskiden ele almıştım, başarılı olmayı hak eden bir girişimdi o ancak sanırım pazarlaması kuvvetli olan diğer marka ve ürünler karşısında tutunamadı gibi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir